CO4605-125.000-EXT-TR nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Skyworks Solutions Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Skyworks Solutions Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Taitien
QST
Shenzhen SCTF Electronics
Suntsu Electronics, Inc.
125 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CO4605-125.000-EXT-TR
Numer produktu DigiKey
2151-CO4605-125.000-EXT-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2151-CO4605-125.000-EXT-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2151-CO4605-125.000-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CO4605-125.000-EXT-TR
Opis
XTAL OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
Szczegółowy opis
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
45mA
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)