CO4305-50.000-EXT-T-TR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CO4305-50.000-EXT-T-TR |
Opis | XTAL OSC XO 50MHZ HCMOS SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 50 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Wyjście HCMOS |
Prod. | Napięcie - zasilania 3,3V |
Seria | Stabilność częstotliwości ±50ppm |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Status części Aktywny | Prąd - zasilania (maks.) 25mA |
Rezonator bazowy | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ | Obudowa / skrzynia 4-SMD, brak odprowadzenia |
Częstotliwość | Rozmiar / wymiar 0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.) |
Funkcja Włączenie/wyłączenie | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,071" (1,80mm) |