CO4305-50.000-EXT-T-TR
Numer produktu DigiKey
2151-CO4305-50.000-EXT-T-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2151-CO4305-50.000-EXT-T-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2151-CO4305-50.000-EXT-T-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CO4305-50.000-EXT-T-TR
Opis
XTAL OSC XO 50MHZ HCMOS SMD
Szczegółowy opis
50 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
25mA
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)