CL7050-250.000-3.3-25-X-T-TR
Numer produktu DigiKey
2151-CL7050-250.000-3.3-25-X-T-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2151-CL7050-250.000-3.3-25-X-T-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2151-CL7050-250.000-3.3-25-X-T-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL7050-250.000-3.3-25-X-T-TR
Opis
XTAL OSC XO 250MHZ 3.3V LVDS
Szczegółowy opis
250 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
60mA
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,063" (1,60mm)