CL7050-156.250-3.3-25-X-T-TR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CL7050-156.250-3.3-25-X-T-TR |
Opis | XTAL OSC XO 156.25MHZ 3.3V LVDS |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 14 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 156.25 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Wyjście LVDS |
Prod. | Napięcie - zasilania 3,3V |
Seria | Stabilność częstotliwości ±25ppm |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Status części Aktywny | Prąd - zasilania (maks.) 60mA |
Rezonator bazowy | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ | Obudowa / skrzynia 6-SMD, brak odprowadzenia |
Częstotliwość | Rozmiar / wymiar 0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.) |
Funkcja Włączenie/wyłączenie | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,063" (1,60mm) |