CL3225-50.000-3.3-25-X-T-TR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CL3225-50.000-3.3-25-X-T-TR |
Opis | XTAL OSC XO 50MHZ 3.3V LVDS |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 14 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 50 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Wyjście LVDS |
Prod. | Napięcie - zasilania 3,3V |
Seria | Stabilność częstotliwości ±25ppm |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Status części Aktywny | Prąd - zasilania (maks.) 40mA |
Rezonator bazowy | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ | Obudowa / skrzynia 6-SMD, brak odprowadzenia |
Częstotliwość | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Funkcja Włączenie/wyłączenie | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,047" (1,20mm) |