Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
CTS-Frequency Controls
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
SiTime
W magazynie: 0
Arkusz danych
SiTime
W magazynie: 250
50 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL3225-50.000-2.5-25-X-T-TR
Numer produktu DigiKey
2151-CL3225-50.000-2.5-25-X-T-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2151-CL3225-50.000-2.5-25-X-T-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2151-CL3225-50.000-2.5-25-X-T-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL3225-50.000-2.5-25-X-T-TR
Opis
XTAL OSC XO 50MHZ 2.5V LVDS
Szczegółowy opis
Napięcie - zasilania
2,5V
Seria
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
40mA
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)