Q2-F3X-1/16-01-QB6IN-28
Numer produktu DigiKey
Q2-F3X-1/16-01-QB6IN-28-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q2-F3X-1/16-01-QB6IN-28
Opis
HEATSHRNK 1/16" X 0.5' BLK 28PC
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Termokurczliwe Rurki, elastyczne 0,063" (1,60mm) 3 do 1 Czarne 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategoria
Grubość ścianki odtworzona
0,018" (0,46mm)
Prod.
Materiał
Seria
Funkcje
Produkt odporny na korozję, obniżona palność
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 135°C
Typ
Temperatura obkurczania
70°C
Kurczliwość
Temperatura przechowywania/chłodni
-50°F - 104°F (-10°C - 40°C)
Długość
0,500' (152,40mm, 6,00")
Trwałość magazynowa
60 mies.
Średnica wewnętrzna - dostarczona
0,063" (1,60mm)
Bazowy numer produktu
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,018" (0,45mm)