Q2-F3X-1/16-01-QB48IN-25
Numer produktu DigiKey
Q2F3X116B-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q2-F3X-1/16-01-QB48IN-25
Opis
HEATSHRINK 1/16" X 4' BLK 1=1PC
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Termokurczliwe Rurki, elastyczne 0,063" (1,60mm) 3 do 1 Czarne 4,00' (1,22m)
Kategoria
Grubość ścianki odtworzona
0,018" (0,46mm)
Prod.
Materiał
Seria
Funkcje
Produkt odporny na korozję, obniżona palność
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 135°C
Typ
Temperatura obkurczania
70°C
Kurczliwość
Temperatura przechowywania/chłodni
-50°F - 104°F (-10°C - 40°C)
Długość
4,00' (1,22m)
Trwałość magazynowa
60 mies.
Średnica wewnętrzna - dostarczona
0,063" (1,60mm)
Początek trwałości magazynowej
Data produkcji
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,018" (0,45mm)