Q-PTFE-8AWG-02-QB48IN-5
Numer produktu DigiKey
Q1137-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q-PTFE-8AWG-02-QB48IN-5
Opis
HEATSHRINK 8AWG 48" 1=1PC
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Termokurczliwe Rurki, półsztywne 0,240" (6,10mm) 2 do 1 Przezroczyste 4,00' (1,22m)
Kategoria
Grubość ścianki odtworzona
0,015" (0,38mm)
Prod.
Materiał
Seria
Funkcje
Produkt odporny na działanie środków chemicznych, obniżona palność
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-65°C - 260°C
Typ
Temperatura obkurczania
350°C
Kurczliwość
Temperatura przechowywania/chłodni
-50°F - 104°F (-10°C - 40°C)
Długość
4,00' (1,22m)
Trwałość magazynowa
144 mies.
Średnica wewnętrzna - dostarczona
0,240" (6,10mm)
Bazowy numer produktu
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,140" (3,56mm)