Dostępne zamienniki:
Similar
3M
W magazynie: 0
Arkusz danych
Termokurczliwe Rurki, półsztywne 0,093" (2,36mm) 2 do 1 Przezroczyste 4,00' (1,22m)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Qualtek Heat-Shrinkable Products | Digi-Key Daily
Q-PTFE-16AWG-02-QB48IN-25
Numer produktu DigiKey
Q935-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q-PTFE-16AWG-02-QB48IN-25
Opis
HEATSHRINK 16AWG 48" 1=1PC
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Grubość ścianki odtworzona
0,012" (0,30mm)
Prod.
Materiał
Seria
Funkcje
Produkt odporny na działanie środków chemicznych, obniżona palność
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-65°C - 260°C
Typ
Temperatura obkurczania
350°C
Kurczliwość
Temperatura przechowywania/chłodni
-50°F - 104°F (-10°C - 40°C)
Długość
4,00' (1,22m)
Trwałość magazynowa
144 mies.
Średnica wewnętrzna - dostarczona
0,093" (2,36mm)
Bazowy numer produktu
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,060" (1,52mm)