QTM750-30.000MBE-T
Numer produktu DigiKey
4981-QTM750-30.000MBE-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4981-QTM750-30.000MBE-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
4981-QTM750-30.000MBE-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
QTM750-30.000MBE-T
Opis
XTAL OSC XO 30.0000MHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
QTM750-30.000MBE-T Modele
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
10mA
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,056" (1,42mm)