QTM252J-24.000MDJ-T
Numer produktu DigiKey
4981-QTM252J-24.000MDJ-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4981-QTM252J-24.000MDJ-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
4981-QTM252J-24.000MDJ-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
QTM252J-24.000MDJ-T
Opis
2.5X2.0 CMOS 1.8V 50PPM -40~105C
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,8V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd - zasilania (maks.)
22mA
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)
Wyjście
HCMOS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
18mA