QTM216J-25.000MBJ-T
Numer produktu DigiKey
4981-QTM216J-25.000MBJ-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4981-QTM216J-25.000MBJ-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
4981-QTM216J-25.000MBJ-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
QTM216J-25.000MBJ-T
Opis
2.0X1.6 CMOS 3.3V 50PPM -40~105C
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd - zasilania (maks.)
22mA
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,033" (0,83mm)
Wyjście
HCMOS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
18mA