QTM216-25.000MDE-T
Numer produktu DigiKey
4981-QTM216-25.000MDE-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4981-QTM216-25.000MDE-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
4981-QTM216-25.000MDE-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
QTM216-25.000MDE-T
Opis
2.0X1.6 CMOS QUARTZ OSC
Standardowy czas realizacji przez producenta
1 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,8V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Wyjście
HCMOS
Prod.
Napięcie - zasilania
1,8V
Seria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
5mA
Rezonator bazowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,033" (0,83mm)