QTM216-25.000MDE-T | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | QTM216-25.000MDE-T |
Opis | 2.0X1.6 CMOS QUARTZ OSC |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 1 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 25 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,8V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Wyjście HCMOS |
Prod. | Napięcie - zasilania 1,8V |
Seria | Stabilność częstotliwości ±50ppm |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Status części Aktywny | Prąd - zasilania (maks.) 5mA |
Rezonator bazowy | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ | Obudowa / skrzynia 4-SMD, brak odprowadzenia |
Częstotliwość | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Funkcja Włączenie/wyłączenie | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,033" (0,83mm) |