QT49S-7.3728MAHJ-T
Numer produktu DigiKey
4981-QT49S-7.3728MAHJ-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4981-QT49S-7.3728MAHJ-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
4981-QT49S-7.3728MAHJ-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
QT49S-7.3728MAHJ-T
Opis
HC49 SMD MHZ QUARTZ XTAL / METAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
7.3728 MHz ±30ppm Kryształy 18pF 80 Ohms HC-49/US
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
7.3728 MHz
Rozmiar / wymiar
0,449" x 0,189" (11,40mm x 4,80mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,161" (4,10mm)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm