QT325S-25.000MAHE-T
Numer produktu DigiKey
4981-QT325S-25.000MAHE-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4981-QT325S-25.000MAHE-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
4981-QT325S-25.000MAHE-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
QT325S-25.000MAHE-T
Opis
3.2X2.5 30/30PPM 25C-40~85C 12PF
Szczegółowy opis
25 MHz ±30ppm Kryształy 12pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
12pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
25 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)