QT325S-24.000MEEQ-T | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | QT325S-24.000MEEQ-T |
Opis | 3.2X2.5 10PPM @25C 10PPM (-20 TO |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 24 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Pojemność obciążenia 10pF |
Prod. | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 50 Ohms |
Seria | Tryb roboczy Podstawowy |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -20°C - 70°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ Kryształ MHz | Obudowa / skrzynia |
Częstotliwość 24 MHz | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Stabilność częstotliwości ±10ppm | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,031" (0,80mm) |
Tolerancja częstotliwości ±10ppm |