QT161S-32.000METV-T
Numer produktu DigiKey
4981-QT161S-32.000METV-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4981-QT161S-32.000METV-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
4981-QT161S-32.000METV-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
QT161S-32.000METV-T
Opis
1.6X1.2 SEAM SEAL MHZ XTAL -4PAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32 MHz ±10ppm Kryształy 8pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
8pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
32 MHz
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,047" (1,60mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm