CSAB0530-2R2M
Numer produktu DigiKey
4044-CSAB0530-2R2MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4044-CSAB0530-2R2MCT-ND - Taśma cięta (CT)
4044-CSAB0530-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CSAB0530-2R2M
Opis
FIXED IND 2.2UH 5.9A 29 MOHM SMD
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 5.9 A Maks. 29mOhm 2-SMD
Modele EDA/CAD
CSAB0530-2R2M Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 29mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0530
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,213" x 0,197" (5,40mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
9,5A