PA4340.222NLT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | PA4340.222NLT |
Opis | FIXED IND 2.2UH 5.5A 35 MOHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 2.2 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 5.5 A Maks. 35mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | PA4340.222NLT Modele |
Kategoria | Ekranowanie Ekranowany |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 35mOhm |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Typ Odlewane | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar 0,236" x 0,213" (6,00mm x 5,40mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,118" (3,00mm) |
Prąd - nasycenia (Isat) 9A |