CX0603MRX5R6BB224
Numer produktu DigiKey
311-1248-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-1248-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-1248-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CX0603MRX5R6BB224
Opis
CAP PASSTHRU 0.22UF 20% 10V 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF Kondensatory przelotowe 10V 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CX0603MRX5R6BB224 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
10V
Producent
Pulse Electronics
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Współczynnik temperaturowy
X5R
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCC
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Typ
Pass Through
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,033" (1,60mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Pojemność
0.22 µF
Wysokość (maks.)
0,030" (0,75mm)
Tolerancja
±20%