CX0603MRX7R6BB104
Numer produktu DigiKey
311-1237-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-1237-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-1237-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CX0603MRX7R6BB104
Opis
CAP PASSTHRU 0.1UF 20% 10V 0603
Szczegółowy opis
0.1 µF Kondensatory przelotowe 10V 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CX0603MRX7R6BB104 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
10V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Współczynnik temperaturowy
X7R
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,033" (1,60mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Pojemność
0.1 µF
Wysokość (maks.)
0,030" (0,75mm)
Tolerancja
±20%