CS10.241-S1
Numer produktu DigiKey
1736-1103-ND
Producent
Numer produktu producenta
CS10.241-S1
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 10A
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CS10.241-S1 Modele
Kategoria
Moc (W)
240W
Producent
PULS, LP
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
91,6%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-25°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ wejścia
Prąd zmienny
Funkcje
Wyjście nastawne, rozkład obciążeń
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
4,61" x 2,36" x 4,88" (117,0mm x 60,0mm x 124,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
100 - 120V~, 200 - 240V~
Agencja zatwierdzająca
ABS, CSA, DNV GL, EAC, IEC, UL
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Numer standardowy
Klasa I dział 2; 508; 60950-1; 61010-2-201
Prąd - wyjściowy (maks.)
10A