UBC10.241
Numer produktu DigiKey
1736-1020-ND
Producent
Numer produktu producenta
UBC10.241
Opis
DIN RAIL UPS 24V 10A W/ 5AH BAT
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zasilacz awaryjny (UPS) Czuwanie (brak regulacji) Przeznaczenie ogólne, sterowanie przemysłowe 360W 24V
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UBC10.241 Modele
Kategoria
Forma
Szyna DIN
Producent
PULS, LP
Moc - znamionowa
360W
Seria
Napięcie - wyjściowe
24V
Opakowanie
Skrzynka
Rozmiar / wymiar
4,685" x 4,843" (119,00mm x 123,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość
4,882" (124,00mm)