SMI-1027-TW-12V-R
SMI-1027-TW-12V-R
SMI-1027-TW-12V-R
Numer produktu DigiKey
668-1536-2-ND - Taśma i szpula (TR)
668-1536-1-ND - Taśma cięta (CT)
668-1536-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMI-1027-TW-12V-R
Opis
BUZZER MAGN 12V 0.38 X 0.38 SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
brzęczyki Wskaźnik, napęd wewnętrzny Elektromechaniczne/magnetyczne 12 V 30mA 2,7kHz 85dB przy 12V, 10cm Montaż powierzchniowy Podkładki lutownicze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMI-1027-TW-12V-R Modele
Kategoria
Tryb roboczy
Jednotonowy
Producent
PUI Audio, Inc.
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)
85dB przy 12V, 10cm
Seria
Prąd - zasilania
30mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Lokalizacja portu
Góra
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Obwód sterownika
Wskaźnik, napęd wewnętrzny
Parametry znamionowe
Zmywalne
Typ wejścia
Prąd stały
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - znamionowe
12 V
Zakończenie
Podkładki lutownicze
Zakres napięć
7 - 15V
Rozmiar / wymiar
0,378" x 0,378" (9,60mm x 9,60mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
2,7kHz
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,209" (5,30mm)