AR01232MS-SC12-WP-R Back
PUI Audio Mobile Series Speakers and Receivers | Digi-Key Daily
AR01232MS-SC12-WP-R
Numer produktu DigiKey
668-1619-ND
Producent
Numer produktu producenta
AR01232MS-SC12-WP-R
Opis
SPEAKR 32OHM 20MW TOP PORT 116DB
Szczegółowy opis
32 Ohms Odbiornik Głośniki 20 mW 300 Hz ~ 7 kHz Góra Prostokątne
Modele EDA/CAD
AR01232MS-SC12-WP-R Modele
Kategoria
Moc - znamionowa
20 mW
Moc - maks.
30 mW
Materiał - stożek
Poliimid (PI)
Zakres częstotliwości
300 Hz ~ 7 kHz
Zakończenie
Typ sprężyny
Częstotliwość - rezonansu własnego
450Hz
Rozmiar / wymiar
0,472" x 0,236" (12,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Impedancja
32 Ohms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)