AR01232MS-SC12-WP-2-R
Numer produktu DigiKey
668-AR01232MS-SC12-WP-2-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
AR01232MS-SC12-WP-2-R
Opis
SPEAKR 32OHM 20MW TOP PORT 117DB
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32 Ohms Odbiornik Głośniki 20 mW 300 Hz ~ 7 kHz Góra Prostokątne
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AR01232MS-SC12-WP-2-R Modele
Kategoria
Moc - znamionowa
20 mW
Producent
PUI Audio, Inc.
Moc - maks.
30 mW
Seria
Lokalizacja portu
Góra
Opakowanie
Taca
Kształt
Prostokątne
Status części
Aktywny
Materiał - stożek
Poli(eteroeteroketon) (PEEK)
Technologia
Magnetyczne
Materiał - magnes
Nd-Fe-B
Typ
Odbiornik
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Zakres częstotliwości
300 Hz ~ 7 kHz
Zakończenie
Typ sprężyny
Częstotliwość - rezonansu własnego
450Hz
Rozmiar / wymiar
0,472" x 0,236" (12,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Impedancja
32 Ohms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,089" (2,25mm)
Sprawność - dBA
117,00
Temperatura robocza
-40°C - 80°C
Sprawność - próby
10mm
Zniekształcenia znamionowe
Maks. 5%