PR1100F08R0-045W-050L-S
Numer produktu DigiKey
3298-PR1100F08R0-045W-050L-S-ND
Producent
PRC Tech LLC
Numer produktu producenta
PR1100F08R0-045W-050L-S
Opis
1100 FARAD HIGH ENERGY SUPERCAPA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1100 F (EDLC) Superkondensatory 4 V Niestandardowy SMD 11mOhm przy 1kHz 1000h przy 65°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 65°C
Producent
PRC Tech LLC
Zakończenie
Wypustki SMD (SMT)
Opakowanie
Taca
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Niestandardowy SMD
Pojemność
1100 F
Rozmiar / wymiar
1,969" x 1,772" (50,00mm x 45,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
0%, +30%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
4 V
Temperatura robocza
0°C - 65°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
11mOhm przy 1kHz