PR0160F04R3-025W044L-S
Numer produktu DigiKey
3298-PR0160F04R3-025W044L-S-ND
Producent
Numer produktu producenta
PR0160F04R3-025W044L-S
Opis
PowerRESPONDER(r) 160 Farad high
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
160 F (EDLC) Superkondensatory 4 V Niestandardowy SMD 65mOhm przy 1kHz 1000h przy 65°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 65°C
Producent
PowerRESPONDER
Zakończenie
Wypustki SMD (SMT)
Opakowanie
Taca
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Niestandardowy SMD
Pojemność
160 F
Rozmiar / wymiar
1,732" x 0,965" (44,00mm x 24,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
0%, +30%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Napięcie - znamionowe
4 V
Temperatura robocza
0°C - 65°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
65mOhm przy 1kHz