Produkt T820169004DH jest wycofany i nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Dostępne zamienniki:
Similar
Powerex Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
SCR Moduł 1.6 kV 1410 A Pojedynczy Cęgowy TO-200AC, B-PUK
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T820169004DH
Numer produktu DigiKey
835-1057-ND
Producent
Numer produktu producenta
T820169004DH
Opis
SCR MODULE 1.6KV 1410A TO-200AC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - stan włączony (It (RMS)) (maks.)
1410 A
Producent
Powerex Inc.
Napięcie - wyzwalania bramki (Vgt) (maks.)
3 V
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd - wyzwalania bramki (lgt) (maks.)
150 mA
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Prąd - udar niepowtarzalny 50, 60Hz (Itsm)
13700A, 15000A
Struktura
Pojedynczy
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Liczba SCR, diod
1 SCR
Typ mocowania
Cęgowy
Napięcie - stan wyłączony
1.6 kV
Obudowa / skrzynia
TO-200AC, B-PUK
Prąd - stan włączony (It (AV)) (maks.)
900 A