T720165504DN
Numer produktu DigiKey
835-1055-ND
Producent
Numer produktu producenta
T720165504DN
Opis
SCR MODULE 1.6KV 850A TO-200AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
SCR Moduł 1.6 kV 850 A Pojedynczy Cęgowy TO-200AC, B-PUK
Kategoria
Prąd - stan włączony (It (RMS)) (maks.)
850 A
Producent
Powerex Inc.
Napięcie - wyzwalania bramki (Vgt) (maks.)
3 V
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd - wyzwalania bramki (lgt) (maks.)
150 mA
Status części
Aktywny
Prąd - udar niepowtarzalny 50, 60Hz (Itsm)
9125A, 10000A
Struktura
Pojedynczy
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Liczba SCR, diod
1 SCR
Typ mocowania
Cęgowy
Napięcie - stan wyłączony
1.6 kV
Obudowa / skrzynia
TO-200AC, B-PUK
Prąd - stan włączony (It (AV)) (maks.)
550 A