UCE4031035LK005000-10MDK
Numer produktu DigiKey
4289-UCE4031035LK005000-10MDKTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4289-UCE4031035LK005000-10MDKCT-ND - Taśma cięta (CT)
4289-UCE4031035LK005000-10MDKDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UCE4031035LK005000-10MDK
Opis
TCXO OSCILLATORS 3225 4-SMD TCXO
Standardowy czas realizacji przez producenta
1 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 MHz TCXO Obcięta sinusoida Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie SMD 3,2mm x 2,5mm
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
0,5ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
3mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
SMD 3,2mm x 2,5mm
Typ
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)