AA20R-120A-R nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Phihong USA
W magazynie: 2 058
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Phihong USA
W magazynie: 26
Arkusz danych
W magazynie: 16
12V 20 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Wiele ostrzy (sprzedawane oddzielnie) Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AA20R-120A-R
Numer produktu DigiKey
993-AA20R-120A-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
AA20R-120A-R
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 20W
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
63mW (maks.)
Producent
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
Poziom VI
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 10,0mm
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Długość sznura
59" (1,50m)
Typ wejścia
Wiele ostrzy (sprzedawane oddzielnie)
Złącze wejściowe
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,85" x 2,00" x 1,31" (72,5mm x 50,8mm x 33,3mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
12V
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus, RCM
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,67A
Numer standardowy
Moc (W)
20 W