PYA24T120200
Numer produktu DigiKey
993-PYA24T120200-ND
Producent
Numer produktu producenta
PYA24T120200
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24
Szczegółowy opis
12V 24 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Wiele ostrzy (sprzedawane oddzielnie) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
75mW (maks.)
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 10,0mm
Długość sznura
59" (1,50m)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,80" x 1,70" x 1,44" (71,2mm x 43,2mm x 36,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
12V
Prąd - wyjściowy (maks.)
2A
Numer standardowy
Moc (W)
24 W