100R6-203B nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
GCT
W magazynie: 319
Arkusz danych
6 Pozycja FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 7,992" (203,00mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
100R6-203B
Numer produktu DigiKey
HF06U-08-ND
Producent
Numer produktu producenta
100R6-203B
Opis
CABLE FFC/FPC 6POS 1MM 7.99"
Szczegółowy opis
Kategoria
Raster
0,039" (1,00mm)
Długość
7,992" (203,00mm)
Długość - odsłonięte końce
0,140" (3,56mm)
Liczba żył
6
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (1)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
10-06-A-0203-C-4-08-4-TGCT3192073-10-06-A-0203-C-4-08-4-T-ND2,98000 złSimilar
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Długość alternatywna
CABLE FFC/FPC 6POS 1MM 5.98"
W magazynie: 769
CABLE FFC/FPC 6POS 1MM 12"
W magazynie: 1896
CABLE FFC/FPC 6POS 1MM 18"
W magazynie: 226
CABLE FFC/FPC 6POS 1MM 2"
CABLE FFC/FPC 6POS 1MM 4"