100R6-305B
Numer produktu DigiKey
HF06U-12-ND
Producent
Numer produktu producenta
100R6-305B
Opis
CABLE FFC/FPC 6POS 1MM 12"
Szczegółowy opis
6 Pozycja FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Raster
0,039" (1,00mm)
Długość
12,0" (304,8mm)
Długość - odsłonięte końce
0,140" (3,56mm)
Liczba żył
6
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 1 896
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Długość alternatywna
CABLE FFC/FPC 6POS 1MM 5.98"
W magazynie: 769
CABLE FFC/FPC 6POS 1MM 18"
W magazynie: 226
CABLE FFC/FPC 6POS 1MM 2"
W magazynie: 1190
CABLE FFC/FPC 6POS 1MM 4"
CABLE FFC/FPC 6POS 1MM 5"