ST17-075-66YL
Numer produktu DigiKey
298-ST17-075-66YL-ND
Producent
Numer produktu producenta
ST17-075-66YL
Opis
TAPE ELECTRICAL YLW 3/4"X22YDS
Szczegółowy opis
Elektryczny Taśma Klej wrażliwy na nacisk (PSA) Samoprzylepna Żółte 0,75" (19,05mm) 3/4" X 66' (20,1m) 22yd
Kategoria
Szerokość
0,75" (19,05mm) 3/4"
Kolor
Żółte
Zakres temperatur
14°F - 176°F (-10°C - 80°C)
Grubość
0,0070" (7,0mil, 0,178mm)