ST17-075-66GY
Numer produktu DigiKey
298-ST17-075-66GY-ND
Producent
Numer produktu producenta
ST17-075-66GY
Opis
TAPE ELECTRICAL GRAY 3/4"X22YDS
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Elektryczny Taśma Klej wrażliwy na nacisk (PSA) Samoprzylepna Szare 0,75" (19,05mm) 3/4" X 66' (20,1m) 22yd
Kategoria
Szerokość
0,75" (19,05mm) 3/4"
Producent
Panduit Corp
Długość
66' (20,1m) 22yd
Seria
Kolor
Szare
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowanie
Izolacja, uszczelnianie, złączanie
Status części
Aktywny
Zakres temperatur
14°F - 176°F (-10°C - 80°C)
Typ taśmy
Elektryczny
Początek trwałości magazynowej
Data produkcji
Klej
Klej wrażliwy na nacisk (PSA)
Trwałość magazynowa
60 mies.
Podłoże, nośnik
PCW (polichlorek winylu)
Bazowy numer produktu
Grubość
0,0070" (7,0mil, 0,178mm)