S100X225VA1Y
Numer produktu DigiKey
298-18702-ND
Producent
Numer produktu producenta
S100X225VA1Y
Opis
LABEL SELF LAMINATNG 1X2.25" WHT
Szczegółowy opis
Białe Samoistne laminowanie Etykiety 1,00" x 2,25" (25,4mm x 57,2mm)
Do użycia z/powiązane produkty
Biurkowa drukarka termotransferowa TDP43MY
Opakowanie
Zbiorcze
Trwałość magazynowa
48 mies.
Status części
Aktywny
Początek trwałości magazynowej
Data produkcji
Temperatura robocza
-40°C - 93°C
Rozmiar etykiety
1,00" x 2,25" (25,4mm x 57,2mm)