S100X150YAJ
Numer produktu DigiKey
298-10681-ND
Producent
Numer produktu producenta
S100X150YAJ
Opis
LABEL SELF LAMINATING WHT 42/SHT
Szczegółowy opis
Białe Samoistne laminowanie Etykiety 1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)
Kategoria
Materiał
Poliester
Do użycia z/powiązane produkty
Drukarki laserowe i atramentowe
Opakowanie
Zbiorcze
Trwałość magazynowa
48 mies.
Status części
Aktywny
Początek trwałości magazynowej
Data produkcji
Temperatura robocza
-54°C - 107°C
Rozmiar etykiety
1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)