S100X150VA1Y
Numer produktu DigiKey
298-10679-ND
Producent
Numer produktu producenta
S100X150VA1Y
Opis
LABEL SELF LAMINATNG 1"X1.5" WHT
Szczegółowy opis
Białe Samoistne laminowanie Etykiety 1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)
Kategoria
Kolor
Białe
Do użycia z/powiązane produkty
Biurkowa drukarka termotransferowa TDP43MY
Temperatura robocza
-40°C - 93°C
Typ etykiety
Samoistne laminowanie
Bazowy numer produktu
Rozmiar etykiety
1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)