S050X150YAJ
Numer produktu DigiKey
298-10676-ND
Producent
Numer produktu producenta
S050X150YAJ
Opis
LABEL SELF LAMINATING WHT 78/SHT
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Białe Samoistne laminowanie Etykiety 0,50" x 1,50" (12,7mm x 38,1mm)
Kategoria
Kolor
Białe
Producent
Panduit Corp
Materiał
Poliester
Opakowanie
Zbiorcze
Do użycia z/powiązane produkty
Drukarki laserowe i atramentowe
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-54°C - 107°C
Typ etykiety
Samoistne laminowanie
Bazowy numer produktu
Rozmiar etykiety
0,50" x 1,50" (12,7mm x 38,1mm)