S050X075VATY
Numer produktu DigiKey
298-18667-ND
Producent
Numer produktu producenta
S050X075VATY
Szczegółowy opis
Białe Samoistne laminowanie Etykiety 0,50" x 0,75" (12,7mm x 19,1mm)
Aktywny
Trwałość magazynowa
24 mies.
Temperatura robocza
-40°C - 93°C
Rozmiar etykiety
0,50" x 0,75" (12,7mm x 19,1mm)