R100X225V1M
Numer produktu DigiKey
298-R100X225V1M-ND
Producent
Numer produktu producenta
R100X225V1M
Szczegółowy opis
Białe Obrotowe, samolaminujące, przenoszenie ciepła Etykiety 1,00" x 2,25" (25,4mm x 57,2mm)
Kategoria
Rozmiar etykiety
1,00" x 2,25" (25,4mm x 57,2mm)
Temperatura robocza
-40°C - 93°C