R100X075V1M
Numer produktu DigiKey
298-R100X075V1M-ND
Producent
Numer produktu producenta
R100X075V1M
Opis
MP CASSETTE, TURN-TELL SELF-LAMI
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Białe Obrotowe, samolaminujące, przenoszenie ciepła Etykiety 1,00" x 0,75" (25,4mm x 19,1mm)
Kategoria
Rozmiar etykiety
1,00" x 0,75" (25,4mm x 19,1mm)
Producent
Panduit Corp
Kolor
Białe
Seria
Materiał
Winyl
Opakowanie
Zbiorcze
Do użycia z/powiązane produkty
Drukarka Panduit MP300
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 93°C