FZ2RPU1U1ONF020 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panduit Corp
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Panduit Corp
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla FZ2RPU1U1ONF020 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FZ2RPU1U1ONF020
Numer produktu DigiKey
298-FZ2RPU1U1ONF020-ND
Producent
Numer produktu producenta
FZ2RPU1U1ONF020
Opis
OM4 2F 2MM PC OFNP LC UNIBOOT /L
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kable światłowodowe LC Duplex - LC Duplex 50/125 20,0' (6,1m)
Kategoria
Długość - całkowita
20,0' (6,1m)
Producent
Typ
Wielotrybowe, dupleks, OM4
Seria
Promień gięcia
40mm
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor - kabel
Aqua
Status części
Aktywny
Kolor - złącza
Aqua
Złącze 1.
LC Duplex
Tłumienność
0,15dB
Złącze 2.
LC Duplex
Straty odbiciowe
26dB
Średnica kabla
0,08" (2,0mm)
Temperatura robocza
-10°C - 60°C