F91ER1NB1SNM016 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panduit Corp
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Panduit Corp
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla F91ER1NB1SNM016 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F91ER1NB1SNM016
Numer produktu DigiKey
298-F91ER1NB1SNM016-ND
Producent
Numer produktu producenta
F91ER1NB1SNM016
Opis
OS2 1F 1.6MM PC OFNR LC SIMPLEX
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kable światłowodowe LC - LC/APC 9/125 52,5' (16,0m)
Kategoria
Typ włókna
9/125
Producent
Długość - całkowita
52,5' (16,0m)
Seria
Typ
Jeden tryb, OS2
Opakowanie
Zbiorcze
Promień gięcia
16mm
Status części
Aktywny
Kolor - kabel
Żółte
Złącze 1.
LC
Tłumienność
0,30dB
Złącze 2.
LC/APC
Straty odbiciowe
65dB
Średnica kabla
0,06" (1,6mm)
Temperatura robocza
-10°C - 60°C