DNFR14-250B-L
Numer produktu DigiKey
298-14388-ND
Producent
Numer produktu producenta
DNFR14-250B-L
Opis
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0,250" (6,35mm) Szybkozłącze Żeńskie 14-16 AWG Zagniatanie Złącze Pełna izolacja
Przekrój przewodu
14-16 AWG
Seria
Izolacja
Pełna izolacja
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe), kąt prosty
Kolor
Niebieskie
Typ zacisku
Kątowo - 90°, flaga
Materiał styku
Mosiądz
Płeć
Żeńskie
Wykończenie styku
Cyna
Szerokość wypustu
0,250" (6,35mm)
Średnica izolacji
0,155" (3,94mm)
Grubość wypustu
0,032" (0,81mm)